Fåtöljen som passar alla kärlekspar

Av Tezz Hagelin 25:e mar 2010
kärleksfåtölj Rum Interiör
Det spelar ingen roll om man är nykär eller om man har varit gift med sin stora kärlek i tio år, längtan efter att få vara nära den man älskar försvinner inte. Brukar ni också känna det där pirret i magen när ni kryper upp tätt intill kärleken i soffan för att titta på en bra film? I så fall vet ni precis vad jag pratar om när jag säger att man gärna vill vara så nära den andra personen som möjligt ibland.

Snart kommer en nyhet på Rum Interiör som kommer att göra det enklare för alla kärlekspar. Amore Loveseat är en stor fåtölj i konstrotting med plats för två personer och den har dessutom ett nedfällbart tak som gör att man kan sitta ute och njuta av sommarvädret utan att behöva bli bränd av solen.

Jag tycker att den här fåtöljen är riktigt häftig och även om jag inte tror att jag kommer att dela den med någon annan än barnen så värst ofta så funderar jag ändå starkt på att köpa den, dels för att den är riktigt snygg och dels för att den ser ut att vara otroligt mysig att krypa upp i för att läsa en bok eller bara koppla av en stund.
Kommentarer
Jill 2010-03-25 kl 21:25
Ja, den var snygg. Och så praktiskt med nedfällbart tak...inte bara som solskydd, utan även om man vill pussas lite... :-D

Ha det fint!
Sockenvägens Söta 2010-03-25 kl 21:37
Vilken otroligt härlig fåtölj, en sådan skulle jag verkligen vilja ha på vår altan, tänk att ligga där å läsa, mysa eller kolla på stjärnorna... Kram
Mia 2010-03-26 kl 20:50
Hej goa Tezz!

Tusen tack för din gulliga kommentar hos mig, den värmde!

Jag var inne här för en stund sedan, men då flimrade hela sidan och min kommentar, på den klassiska vita fina klänningen sparades inte :o

Men guuuu vilken fräck soffa, en sån skulle man ha på verandan, så himla mysigt att krypa upp i den och mysa lite!

Vilken imponerande websida du har, wow här finns ju hur mycket som helst att titta på!

Jag kommer tillbaks snart igen!
Kram
Mia
Annica 2010-03-30 kl 21:31
Vilken mysig fotölj den skulle passa i ett uterum!
Nu ska jag kika vidare! Kram Annica.
Lämna en kommentar
 

Namn

Epost (publiceras ej)

Sajt(valfritt)

Kommentar

Tillåten html: <strong><em>

Spamkontroll, skriv koden